VILA IRIS  

Sipërfaqe Totale e Vilës: 152m2
Sipërfaqe Parcele: 365-505m2

 
E pozicionuar në brezin e fundi të vilave, midis pishave të kompleksit që ofrojnë privatësi, Vila Iris është ideale për ata që dëshirojnë të shijojnë ecjet e përditshme dhe të përfitojnë shërbimet e facilitetet e kompleksit. Me një sipërfaqe toke prej 365–505m2,mundëson shfrytëzimin e kopshit për ambjente rekreative familjare ose ndërtimin e një pishine private. Pavarësisht pozicionimit në kompleks, kjo vilë është projektuar për të përfituar nga pamja e shkëlqyer nga deti dhe drita e diellit. Kjo vilë ofron 2 poste parkimi të hapura.
 
    

Kati përdhe - 73m2:

                                                   1 Dhomë Gatimi dhe Ngrënie
                                                   1 Dhomë Miqsh dhe Ndenje
                                                   1 Tualet dhe 1 Depo

Kati i parë - 79m2:

                                                   3 Dhoma Gjumi me garderoba personale
                                                   2 Tualete
                                                   2 Ballkone