VILA SAPPHIRE

Sipërfaqe Totale e Vilës: 221m2
Sipërfaqe Parcele: 500-530m2

 
Pozicionuar në brezin e parë të kompleksit, vilat Sapphire janë vila buzë detit të cilat ju ftojnë të gëzoni hapësirat më të mëdha në interior dhe eksterier. Vetëm pak metra larg detit, jetesa në ketë vilë do ju mundësoj të shijoni perëndimet romantike të diellit nga ballkoni i vilës tuaj. Ju do të keni mundësi të ndërtoni edhe pishinën tuaj individuale ose të krijoni një ambjent të gjelbëruar rekreativ individual në ambjentet e kopshtit me hapësirë 510–530m2. Vila ofron 2 poste parkimi të hapura.
 

 
 

Kati Përdhe – 98m2:

                                                   1 Dhomë Ndenjie
                                                   1 Dhomë Gatimi dhe Ngrënie
                                                   1 Tualet

Kati i Parë – 123m2:

                                                   4 Dhoma Gjumi
                                                   2 Tualete
                                                   1 Ballkon